Бізнес Партнери || Аудиторська компанія

Політика якості

 
Наша місія

Неухильно дотримуватися найвищих стандартів якості надання послуг, прагнути зростанню довіри суспільства до національного аудиту.

Філософія компанії

У центрі уваги діяльності нашої компанії знаходиться клієнт. Наші послуги орієнтовані на потреби наших клієнтів.
Ми гарантуємо високу якість послуг завдяки впровадженню в компанії безперервного професійного навчання та сталої мотивації наших співробітників.
Відносини як з нашими клієнтами, так і всередині компанії з нашими співробітниками характеризуються взаємною повагою та відкритістю.
В інтересах наших клієнтів ми турбуємося про збереження нашої незалежності та автономії.

Наші цінності

В основу нашої роботи покладено три принципи: якість, професіоналізм та конфіденційність.
Нашу команду професіоналів об’єднує фахова освіта, ґрунтовні практичні знання та досвід наших провідних фахівців, а також продумана система мотивації та підвищення кваліфікації для всіх наших співробітників.
Відданість інтересам наших клієнтів, чітке дотримання міжнародних стандартів аудиту та етичних стандартів професії дозволяють нам гарантувати конфіденційність інформації, отриманої від клієнтів. Саме для цього ми запровадили в компанії суворі правила дотримання конфіденційності   та професійної таємниці.
Безперечною цінністю нашої компанії є наша команда професіоналів: аудиторів, юристів, економістів, які пишаються своєю професією, прагнуть досягти найвищих стандартів якості у наданні послуг та здатні до постійного вдосконалення професійних знань та розділяють   філософію, місію та цінності Аудиторської фірми «Бізнес-Партнери».

 
 Цілі компанії

Ми прагнемо залишатися автономними і незалежними, щоб бути ближче до наших клієнтів та ринку, забезпечувати індивідуальний підхід.
Ми прагнемо впроваджувати найкращі світові практики у сфері якості послуг, тому приділяємо належну увагу удосконаленню політики у цій сфері.
Ми прагнемо збільшити нашу долю на національному ринку аудиторських послуг та розширити коло клієнтів у різних сферах бізнесу, тому запрошуватимемо до нашої команди досвідчених фахівців та надалі сприятимемо професійному зростанню наших співробітників.
Ми прагнемо стати національним лідером на ринку аудиторських послуг в Україні та отримати міжнародне професійне визнання з боку світових лідерів – міжнародних транснаціональних компаній.
Компанія має досвід та гарно обізнана із особливостями ведення бізнесу у  будівельній,  видавничій, легкій, харчовій промисловості, в інвестиційному  та страховому бізнесі тощо.

Аудиторська фірма «Бізнес Партнери» -  збереження конфіденційності, незалежності та автономності.

Аудиторська фірма «Бізнес Партнери» - дотримання Міжнародних стандартів аудиту, Кодексу професійної етики, нормативних та законодавчих вимог України та директив ЕС.

Аудиторська фірма «Бізнес Партнери» - висока кваліфікація та професіоналізм фахівців у наданні послуг з аудиту, бухгалтерського аутсорсингу, податкового консультування тощо.

Аудиторська фірма «Бізнес Партнери» - надійний та професійний партнер.

 
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Russian (CIS)

До уваги клієнтів

Prev Next

Чи виникають ризики податкових донараху…

Згідно з п. 4 ст. 16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» використанням знака визнається: нанесення його на будь-який товар, для якого знак зареєстровано, упаковку, в...

10 лист. 2016

Щодо можливості здійснення оптової торгі…

            Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" внесено зміни до Закону України...

10 лист. 2016

Про порядок оформлення видаткових наклад…

  Оформлення видаткових накладних, які відносяться до категорії первинних документів здійснюється відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.99 р. №996-XIV  та Положення про документальне...

10 лист. 2016

Чи виникає ризик донарахування ПДВ на б…

У випадку, якщо Товариство використовує безкоштовну передачу  пакетів для пакування проданого товару покупцям та не відображає вартість пакету при продажі товару (в чеку клієнта) існує ймовірність спору з органами податкової...

10 лист. 2016

Резерв відпусток або як бути у 2016 році

Резерв відпусток або як бути  у 2016 році А чи потрібно нам створювати це забезпечення? Як відомо, за підсумками 2016 року (як і за 2015) податок на прибуток визначається шляхом коригування фінансового результату...

10 лист. 2016

Щодо обов’язковості застосування Підприє…

  З 1 липня 2015 року набрали чинності зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі –Закон про РРО). Після набрання чинності вказаними...

07 лист. 2016

Новий порядок проведення камеральної пер…

З метою організації роботи органів ДПС щодо проведення камеральної перевірки податкової декларації платника єдиного податку - фізособи - підприємця, затверджено орієнтовний порядок проведення таких перевірок.Зокрема зазначено, що під час прийняття...

25 вер. 2012

© 2012 Аудиторська консалтингова фірма "Бізнес Партнери"
Створення сайтів PBB-дизайн